Search API Autocomplete (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: The settings have been saved.
fr: Les paramètres ont été enregistrés.

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: Displays
fr: Affichages

en: Highlight
fr: Surligner

en: Other searches
fr: Autres recherches

en: No values were changed.
fr: Aucune valeur n'a été changée.

en: Index ID
fr: Identifiant (ID) d'index

en: Search pages
fr: Pages de recherche

en: View modes
fr: Modes d'affichage

en: All except those selected
fr: Tous sauf ceux sélectionnés

en: None except those selected
fr: Aucun sauf ceux sélectionnés
